پایین ترین قیمت ابزار ایمنی در فروشگاه ایمن مسیر رد کردن

درباره ما

 

شروع ماجرا از جایی بود که مدیر ایمن مسیر که یک مهندس عمران جوان فعال در صنعت ساختمان و مهندس ناظر و مجری نظام مهندسی بود، برای تهیه ابزار و تجهیزات ایمنی برای پروژه های خود همیشه دچار زحمت می شد و خواست کاری کند که دسترسی به ابزار ایمنی برای همه راحت باشد پس تصمیم گرفت که یک فروشگاه اینترنتی برای فروش آنلاین ابزار ایمنی تاسیس کند. 

فلسفه وجودی “ایمن مسیر“، فراهم کردن امکانات و ایجاد شرایط ایمن، برای تمام کارگران و مهندسان و تکنسین ها و تمام عوامل اجرایی مشغول در پروژه ها و در پی آن محیط و مسیری ایمن برای اشخاص ثالث و کاهش ریسک برای تمام مجریان و پیمانکاران این سرزمین است.

مجموعه ایمن مسیر براساس این اصل علمی و به منظور ساختن آینده ای بهتر برای ایران، با بکارگیری زبده ترین نیروهای جوان و کوشا سعی در ارائه به روز ترین ابزارهای ایمنی مانند ابزار ایمنی ترافیکی ، وسایل حفظت فردی، تجهیزات آتشنشانی و… دارد. امید است که این تلاش اندک ما، محیطی سرشار از امنیت و سلامت بسازد.

در  فروشگاه اینترنتی ایمن مسیر به راحتی انتخاب ‌کنید، سفارش ‌دهید و مطمئن دریافت ‌کنید. ایمن مسیر، یک فروشگاه آنلاین متفاوت است با مجموعه‌ای از ابزار و تجهیزات ایمنی متنوع، خلاقانه، با کیفیت، اقتصادی ، مقاوم و .. که در ویترین هر ابزار فروشی یافت نمی شود. تمام ابزار و تجهیزات ایمنی را با قیمت مناسب و سرویس دهی سریع در محل خود دریافت کنید.

پیدا کردن ابزار ایمنی مورد نظر شما در ایمن مسیر بسیار ساده است زیرا ابزار در دسته بندی های متفاوت، با توضیحات و مشخصات کامل قرار داده شده است تا در کمترین زمان به آنها دست پیدا کنید.

هدف ایمن مسیر ایجاد مسیری ایمن است.

--

جستجوی کالا