پایین ترین قیمت ابزار ایمنی در فروشگاه ایمن مسیر رد کردن

پرسشهای متداول

آیا قیمتهای سایت به روز و کالا در انبار موجود است؟

بله، ما همواره تمام سعی خود را انجام می دهیم تا وضعیت قیمت و موجودی سایت به روز باشد. در ضمن بر خلاف بعضی از سایتها که فقط به فکر بازدید از صفحات خود هستند و به وقت مشتریان ارزش قایل نیستند ، اگر کالایی در انبار ایمن مسیر به اتمام برسد دیگر در سایت نمایش داده نخواهد شد.

آیا امکان تخفیف روی قیمتهای سایت وجود دارد؟

با توجه به اینکه قیمت گذاری کالاها در ایمن مسیر به علت در نظر گرفتن کمترین سود برای فروش پایین ترین قیمت بین تمام فروشگاه ها است لذا قیمت ها واقعی است و از تخفیف های دروغی که در بعضی سایتها مشاهده می شود و به منظور فریب مشتریان به کار برده میشود، خبری نیست. اما برای خرید عمده و تعداد بالا تخفیف های خوبی در نظر گرفته شده که در صفحه هر محصول کاملا توضیح داده شده است.

آیا می توانم حضوری خرید کنم و کالا را قبل از خرید ببینم؟

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه کلیه مراحل خرید اینترنتی است و امکان خرید حضوری تحت هیچ شرایطی وجود ندارد اما مشتریان عزیز می توانند عکسها و توضیحات کامل کالا را مشاهده و بررسی کنند و سپس به خرید اقدام نمایند.

آیا امکان رویت کالا قبل از خرید وجود دارد؟

خیر، به دلیل ماهیت کاری فروشگاه، امکان رویت کالاها از نزدیک وجود ندارد. اما برای فراهم آوردن امکان خرید برای مشتریان، اطلاعات کامل محصولات و عکس آنها در وب سایت قرار داده شده که مشتریان به کمک آن می توانند خرید خود را انجام دهند.

آیا امکان دریافت پیش فاکتور وجود دارد؟

سبد خرید شما بهترین پیش فاکتور است و تمام مشخصات مالی قبل از خرید در آن درج شده است.

آیا می توانم کالای خود را در هنگام تحویل، باز و رویت نمایم؟

بله، غیر از موارد خاص که در برگ رسید تحویل کالا، قید می گردد، مشتریان محترم موظف هستند در تمام موارد کالا را تحویل ظاهری بگیرند، یعنی پس از تسویه مبلغ فاکتور، ابتدا می بایست کالای خود را از نظر ظاهری بررسی می نمایند و سپس رسید تحویل کالا بصورت صحیح و سالم را امضاء نمایند . این مورد هم برای ارسال از طریق ناوگان ایمن مسیر و هم از طریق پست و باربری نیز صادق و یکسان می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به بخش “نکات مهم در هنگام تحویل سفارش” مراجعه فرمایید.

آیا برای خرید از ایمن مسیر، حتما باید در سایت عضو باشم؟

پاسخ:  خیر . شما بدون عضویت نیز می توانید از ایمن مسیر خرید کنید اما با عضویت در سایت علاوه بر آنکه از جشنواره ها و تخفیف ها اطلاع پیدا می کنید، می توانید از سایرمزایا و امتیازات این عضویت بهره مند گردید.

آیا می‌توانم برای شخص دیگری از زنبیل خرید کنم و سفارش تحویل آن شخص داده شود؟

پاسخ:  بله، با قید این مطلب در هنگام خرید که سفارش تحویل شخص دیگر داده می شود، می توان کالا را به شخص مورد نظر شما تحویل داد و حتی امکان کادو پیچ کردن برای کالای خریداری شده شما نیز وجود دارد.

می‏‌توانم سفارشم را تلفنی ثبت کنم؟

پاسخ: به دلیل مسایل امنیتی  فقط در موارد خاص، و آن هم مشتریانی که قبلا حداقل یکبار خرید اینترنتی انجام داده باشند می توانند با تماس با شماره ۰۹۱۲۰۲۳۸۷۲۲ سفارش خود را ثبت کنند

آیا به صورت اعتباری هم می توان از ایمن مسیر خردید کرد؟

پاسخ:  خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی تا اطلاع ثانوی فروش اعتباری و با چک نداریم.

چگونه می توانم از هزینه ارسال کالا به شهر خود مطلع گردم؟

پاسخ: مشتریان محترم هنگام ثبت سفارش و قبل از پرداختن هر گونه وجهی می توانند روشهای ارسال و هزینه مرتبط با هر کدام از آنها را مشاهده نمایند. این هزینه ها توسط سیستم و بر اساس روش ارسال انتخابی، حجم و وزن کالا و مسافت تا شهر مقصد بصورت مکانیزه محاسبه و نمایش می گردند.

--

جستجوی کالا